foto
foto
foto
foto

O kempu

Kemp Keramika o rozloze 30.000 m2 leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, asi 15km západně od Plzně. Vhodné pro milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, rekreanty či turisty a zároveň pro všechny, kteří vyhledávají nové zážitky.

V Kempu Keramika je možné si pronajmout 26 chatek 4 nebo 5 lůžkových, dále 2 nadstandartní patrové chaty typu BUNGALOV, 2 apartmány v hlavní budově a jeden mobilheim. Chatky jsou vybaveny vlastním WC, umyvadlem a kuchyňkou. Chatky jsou vybaveny vlastním WC, umyvadlem a kuchyňkou. Nadstandartní chaty typu BUNGALOV jsou navíc vybaveny i masážní sprchou a televizí. V kempu je několik přípojných bodů bezdrátové WIFI pro připojení k internetu ZDARMA. V restauraci FREE WIFI bez hesla a na ostatních sítích wifi heslo :     keramika

Upozorňujeme, že v chatkách není povlečení – je možném přivézt vlastní povlečení, na které jste zvyklí, nebo je možnost si ho za 60,-Kč za sadu půjčit na místě. Povlečení lůžkovin je ale nutné. Sprchy, kiosek a restaurace jsou umístěné v hlavní budově.- k pobytu je možné si přiobjednat stravování /snídaně, obědy, večeře/ - více informací naleznete na našich stránkách
- pokud si sebou přivezete psa /cena viz.ceník/ je nutné, aby byl celou dobu pobytu na vodítku a aby jeho venčení probíhalo mimo areál Kempu Keramika. Majitel psa je zodpovědný za úklid exkrementů po svém miláčkovi.
- všude v okolí je krásná příroda a je zde spousta možností k vycházkám nebo výletům.
Veškeré doplňkové služby k pronájmu a k půjčování věcí v kempu naleznete vždy aktuálně na www.kempkeramika.cz

Kemp nabízí také místo pro podniková školení, svatby, letní tábory, soustředění, večírky, klubové srazy apod.. Spolupráce a připravenost na těchto akcích dle domluvy.


Součástí areálu kempu je restaurace a kiosek, které jsou společně připraveny vyjít Vám maximálně vstříc, minigolf, víceúčelové hřiště, půjčovna loděk a mnoho dalšího vyžití.

V hlavní budově jsou sprchy s teplou vodou.

V tomto kempu se nachází základna a zázemí vodní záchranné služby, z čehož plyne možnost veškerého zdravotnického zajištění jakýchkoli akcí a bezpečnost areálu kempu jako takového spojeného s možnou okamžitou možností první pomoci.

Součástí pláže je přístaviště parníku.

V areálu kempu jsou pro hosty pořádány pravidelné hudební produkce, které jsou pořádány BEZ VSTUPNÉHO. V době pořádání koncertů je noční klid od 24.00 hod. Pokud není hudební produkce,  je tento stanoven od 22.00 hod. Hudební produkce jsou dle rozpisu, většinou však v měsících červenec-srpen čt, pá, so., změna programu vyhrazena.

 

foto
foto
foto
foto