foto
foto
foto
foto

Ubytování - popis

NOVINKA: Máme pro Vás dobrou zprávu. Pro ještě větší zkvalitnění služeb jsme pro Vás letos nově zrekonstruovali umývárky, sprchy a záchody!!! Věříme proto, že se u nás budete cítit ještě lépe.V Kempu Keramika je možné se ubytovat několika způsoby:

Nejlepší možnost skýtají dřevěné chatky, které máme ve 2 velikostech a novinkou je vybavený apartmán v hlavní budově (foto viz. níže)


- k pobytu je možné si přiobjednat stravování /snídaně, obědy, večeře/ - více informací naleznete na našich stránkách
- pokud si sebou přivezete psa /cena viz.ceník/ je nutné, aby byl celou dobu pobytu na vodítku a aby jeho venčení probíhalo mimo areál Kempu Keramika. Majitel psa je zodpovědný za úklid exkrementů po svém miláčkovi.
- všude v okolí je krásná příroda a je zde spousta možností k vycházkám nebo výletům

- do každé chaty je zavedena užitková voda, pitnou vodu je možné zakoupit

Veškeré doplňkové služby k pronájmu a k půjčování věcí v kempu naleznete vždy aktuálně na www.kempkeramika.cz


Chatka č. 1 – č. 15 (viz. situační plán)

Důležité info INFO: Chatička 4-10

Vážení zákazníci milý návštěvníci kempu Keramika. Bohužel jsme neustále bombardováni povodím Vltavy, že se ve spodní části kempu (chatička 4-10) vyskytují zaparkovaná auta u chatiček popř. u stanů, karavanů a podobně. Jelikož se jedná o zátopovou zónu, tak toto NENÍ MOŽNÉ. V případě porušení tohoto zákazu a doložení fotografie od plavební správy mají nárok na uložení opravdu velké pokuty (dle posledních zkušeností se jedná o částku 10.000,- Kč) Každý náš zákazník bude o možnosti parkování v kempu řádně informován letákem a případné porušení tohoto zákazu bude sankcionováno stejnou částkou, jaká bude uložena povodím. K chatičkám 4-10 a ke stanům a karavanům ve spodní části kempu je možné dojet jen v sobotu za účelem vyložení věcí a pak je nutné auto zaparkovat na vyhrazená místa k parkování. viz mapa parkování.

Dřevěná chatka – menší - o celkové velikosti cca 29m2, rozloha obytné části je cca 18m2. Každá tato chatka má svoji vlastní terasu, WC (přístupné z terasy), kuchyňku + nejzákladnější vybavení, ledničku, vařič, vlastní lavičku pro venkovní posezení. Chatka je určena pro max. 4 osoby.


Chatka č. 16 – č. 21 (viz. situační plán)

Dřevěná chatka – větší - o celkové velikosti cca 40m2, rozloha obytné části je cca 29m2. Každá tato chatka má také svoji terasu, své vlastní WC, kuchyňku + nejzákladnější vybavení, ledničku, vařič, vlastní lavičku pro venkovní posezení. Spaní v chatce je děleno na 2 samostatné oddělené části. Chatka je určena pro max. 5 osob.
Další možností jsou stany, popř. celé stanové tábory, karavany, obytné přívěsy a obytné vozy (dále jen karavany).

Prostorů pro stany je několik…jak v horní části kempu tak ve střední i spodní. V okrajové části kempu je prostor i pro ucelený stanový tábor (cca 15 velkých stanů pro 4 osoby s provozním placem mezi stany) např. jako letní dětský tábor apod.
Momentální kapacita elektrických přípojek pro karavany je 10. V nejbližší době budeme tento počet z důvodu poptávky navyšovat.

Veškeré ceny za ubytování naleznete v ceníku. Ke stanům a karavanům se vždy připočítává cena za počet osob popř. za vůz.